Vai es varu piedalīties “Dine in the Dark”, ja man ir alerģija, vai kādu citu iemeslu dēļ uzturā nevaru lietot noteiktus produktus?

Jā. Veicot rezervāciju, lūdzu norādiet, ja esat veģetārietis vai vegāns, vai Jums ir alerģija pret kādu no pārtikas produktiem. Pavārs gatavojot maltīti ņems vērā Jūsu komentārus.

Jau esmu piedalījies vakariņās tumsā. Vai ir vērts mēģināt vakariņas citā pilsētā?

„Dine in the Dark“ ir ar vienotu standartu visās valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Polija) un pilsētās. Tas nozīmē, ka vakariņas ir tādā pašā augstā kvalitātē un koncepts ir tieši tāds pats. Tomēr katrā pilsētas restorānā strādā dažādi šefpavāri, tāpēc katru reizi, kad Jūs apmeklējat citu pilsētu, nobaudīsiet pavisam citādus ēdienus, kas ļaus baudīt šo gardžēu piedzīvojumu kā pirmo reizi!

Kāds ēdiens tiek pasniegts vakariņu laikā?

Precīza vakariņu ēdienkarte tiek turēta noslēpumā, bet mūsu pavāri pagatavos gardu maltīti iedvesmojoties no mūsdienu Eiropas virtuves. Mēs cenšamies pārsteigt savus viesus ar unikāliem ēdieniem, kas gatavoti no dabīgiem produktiem.

Cik ilgi ilgst vakariņas?

„Dine in the Dark“ ilgst aptuveni 1,5 h.

Vai „Dine in the Dark“ var piedalīties bērni?

Jā, bet mēs brīdinām, ka gados jaunākiem dalībniekiem vakariņas tumsā var būt nedaudz biedējošas.

Vai nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju?

Jā! „Dine in the Dark“  ir ļoti populārs pasākums, tādēļ nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija. Iesakām veikt rezervāciju pēc iespējas laicīgāk. Jūs varat veikt rezervāciju mūsu rezervēšanas sistēmā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet + 371 26699899.

Kā pievērst viesmīļu uzmanību tumsā?

Tā kā viesmīļi ir aprīkoti ar nakts redzamības iekārtām, lai pievērstu viņu uzmanību jums vienkārši jāpaceļ roka, un viesmīlis jūs apkalpos.

Kā rīkoties, ja pasākuma laikā nepieciešams doties uz labierīcībām?

Drošības apsvērumu dēļ vakariņu laikā dalībniekiem pašiem nav atļauts pārvietoties pa zāli. Ja nepieciešams, lūdziet restorāna darbinieku palīdzību!

Vai tiešām tur ir tik tumšs?

Jā, telpā ir absolūta tumsa. Viss apgaismojums tiek izslēgts, un pirms vakariņām visi dalībnieki tiek aicināti izslēgt vai atstāt aiz durvīm ierīces, kas var izstarot gaismu.

Vai ēst pilnīgā tumsā ir iespējams?

Jā. Zaudējot vienu no maņām (šajā gadījumā vizuālo) cilvēks vairāk paļaujas un citām maņām. Tādējādi citas maņas kļūst izteiktākas un daudz jūtīgākas – ožas un taustes maņas palīdzēs Jums visu vakariņu laikā. Sākotnēji dažiem viesiem var rasties grūtības, bet līdz šim mēs neesam saskārušies ar situāciju, kad viesi atstātu telpu pirms vakariņu beigām. Iesakām Jums atpūsties un paļauties uz savām sajūtām!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.