contacts_content
IDEJA

Šī ir unikāla gardēžu pieredze, kas atklās jaunus un brīnumainus pārsteigumus Jūsu garšu kārpiņām! Pilnīga tumsa, patīkama un neparasta atmosfēra, kas apskauj Jūs un raisa intriģējošas sajūtas par gaidāmo gardēžu piedzīvojumu. Jūs neredzēsiet pilnīgi neko, mēģināsiet sataustīt galda piederumus, apjaust kur atrodas šķīvis, dakšiņa, karote un pat īpašā vakara maltīte. Tomēr lielākais vakara izaicinājums būs saprast, kas ir Jūsu -šī vakara maltīte! Jums būs jāpaļaujas uz ožu un garšas kārpiņām, kas tumsā aktivizējas daudz spēcīgāk kā baudot ikdienas maltīti! Pārliecinieties paši – tas nav mīts! 

 

contacts_content

KĀ TAS NOTIEK?

Sākotnēji nepieciešams veikt rezervāciju mūsu rezervācijas sistēmā! Pēc ierašanās restorānā, jūs aizvedīs un noslēpumaino tumsas pārpilno telpu, bet pirms tam lūgsim Jūs izslēgt visas ierīces, kas var izstarot gaismu! Kamēr Jūs sēdēsiet pie galdiņa, viesmīlis servēs vakara īpašo maltīti. Ja Jums ir alerģija, lūdzu, informējiet par to veicot rezervāciju -  tas ir vienīgais veids kā Jums būs iespēja baudīt gardu un Jums nekaitīgu maltīti! 

Mēs ceram, ka Jums patiks ”Dine in the Dark” piedzīvojums, kas ļaus Jums ienirt noslēpumainā garšu pasaulē!

 

 

 

  

contacts_content

ĒDIENKARTE

”Dine in the Dark ēdienkarte tiek turēta slepenībāMēs varam atklāt, kas Jūs baudīsiet divu ēdienu vakariņas, kas sastāv no pamatēdiena un deserta.

Ja Jums ir alerģija, vai ir īpašas prasības attiecībā uz pārtiku (esat veģetārietisvegāns), lūdzu, informējiet par to veicot rezervāciju.

Novēlam Jums patīkamu un neaizmirstamu pieredzi!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.