„Dine in the Dark“ ir starptautisks projekts. Dažādās valstīs tas ir saistīts ne tikai ar kopīgu ideju un augstāko kvalitāti, bet arī ar savstarpēju atbalstu, pieredzes apmaiņu jaunām idejām un ierosinājumiem, kā arī komandas darbu, lai turpinātu veiksmīgi attīstīt projektu „Dine in the Dark“.

 


Polija

„Dine in the Dark“ projekts nesen iegājis Polijas tirgū – mēs sagaidām, ka katrai projekta valstij izdosies iepriecināt ikvienu gardēdi ar jaunu un noslēpumainu pieredzi!

Lietuva

Lietuvā vakariņas tumsā izraisīja milzīgu mediju un sabiedrības interesi. Vakariņas tumsā Lietuvā ir iespējams baudīt Viļņā un Kauņā.
Flags_ee

Igaunija

Igaunijā „Dine in the Dark“ projekts ir iekarojis Tallinu. Šeit pasākums norisinās restorānā, kas atrodas unikālā XIX gadsmitā celtā koka ēkā.
Flags_fi

Somija

Somijā „Dine in the Dark“ - viena no populārākajām gardēžu dāvanām. Šeit vakariņas norisinās Helsinkos, meksikāņu restorānā.
 
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.