Restorāns „Da Roberta”

Restorāns „Da Roberta” ir daļiņa mājīgās Itālijas atmosfēras pašā Rīgas centra sirdī. Restorāns ir saimnieku īpaši izlolots sapnis - atvest kaut nedaudz īsta itāļu dzīvesprieka, omulības un miera, nepārspējamo garšu un neizsīktošās viesmīlības arī uz mūsu platuma grādiem.

„Da Roberta” ir ģimenes restorāns visai ģimenei - labākā izvēle gan biznesa pusdienām, gan romantiskām vakariņām vai īpašām svinībām draugu un ģimenes lokā. Restorāns savā ēdienkartē piedāvā arī bezglutēna ēdienus un īpašu izvēli bērniem, kuri aicināti pakavēt laiku īpašā bērnu rotaļu stūrītī.
Īpašinki restoranā saimnieko ar īpašu prieku, kas sajūtams individuālā un presoniskā attieksmē pret katru viesi. Šeit iespējams svinēt dažādus ģimenes svētkus vai pasūtīt īpašu slēgto branču tikai draugu lokam. Pa ceļam uz mājām paķert karsti kūpošu picu līdzi vai ar restorāna sarūpētiem gardumiem uzklāt viesību galdu, kur sirds kāro.

Sajūti Itāliju restorānā „Da Roberta”

„Da Roberta” šefpavārs Māris Pastars restorānā prasmīgi apvieno savu 20 gadu darba pieredzi ar jaunām vēsmām, sezonas produktiem un, protams, itāļu garšas notīm. 
Mēs ticam - katra diena ir svinību vērta! Tādēļ gaidām ciemos!

Kontakti

Aleksandra Čaka iela 58, Rīga, LV-1011 (Ieeja no Bruņinieku ielas)
Tālrunis: +371 26699899
E-pasts: info@dineinthedark.lv
www.daroberta.lv

Iegādāties biļetes un veikt rezervāciju vakariņām tumsā Jūs varat mūsu mājaslapā: www.dineinthedark.lv/rezervacija

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.