Pirkt un rezervēt uzreiz!

Rezervēšanas un pirkuma groza informācijas saturs

Izvēlieties vakariņas

Vakariņas tumsā

Vakariņas tumsā „Dine in the Dark“
Cena no: 30,00 €
Unikāla gardēžu pieredze, kas atklās jaunus un brīnumainus pārsteigumus Jūsu garšu kārpiņām! Piedāvājumā iekļauts: Uzkoda; Pamatēdiens; Deserts; Bezalkoholiskais dzēriens. (Pēc izvēles - ūdens, sula (izņemot svaigi spiestas sulas), coca-cola, fanta vai sprite)
Vakariņas tumsā „Dine in the Dark“ + glāze vīna
Cena no: 34,00 €
Unikāla gardēžu pieredze, kas atklās jaunus un brīnumainus pārsteigumus Jūsu garšu kārpiņām! Piedāvājumā iekļauts: uzkoda, pamatēdiens, deserts, glāze vīna.
Vakariņas tumsā „Dine in the Dark“ + pudele vīna
Cena no: 45,00 €
Unikāla gardēžu pieredze, kas atklās jaunus un brīnumainus pārsteigumus Jūsu garšu kārpiņām! Piedāvājumā iekļauts: uzkoda, pamatēdiens, deserts, pudele vīna

Vīna degustācija tumsā "Wine in the Dark"

Vīna degustācija tumsā ''Wine in the Dark''
Cena no: 29,99 €
‘‘Wine in the Dark‘‘ ir vakariņu tumsā ‘‘Dine in the Dark’’ turpinājums, kas Jūs ieskaus noslēpumainajā un garšu piesātinātajā vīna pasaulē, esot pilnīgā tumsā. Tas būs piedzīvojums Jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kas garantēs 100% jautrību Jums un Jūsu draugiem.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.